Konferencje Wielkopolska – sale konferencyjne Kalisz

702 poniedziałek, Luty 1st, 2016

Zamki na piasku

Zamki na piasku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_zdjecie54.jpgTurystyka nie powinna być nudna. Jednak zwiedzając kolejne miasto, zwłaszcza w Europie, która wprawdzie pod względem kulturowym jest dość różnorodna, ale jednak trudno ją nazwać egzotyczną, łatwo popaść w rutynę. Żeby tego uniknąć powinniśmy szukać interesujących wydarzeń, które przełamią monotonię zwykłego zwiedzania.

Takim wydarzeniem, które może nam urozmaicić zwiedzanie z pozoru monotonnej Belgii, jest Festiwal Rzeźb z Piasku, który odbywał się swego czasu w nadmorskiej miejscowości Blankenberge. Począwszy od 2014 roku impreza przeniosła się do Ostendu. Nad wodą zbierają się tłumy uczestników i widzów. Kolejna edycja była jeszcze ciekawsza od pierwszej, można więc mieć nadzieję, że projekt zdecydowanie się rozwinie i zyska na tym turystyka w regionie.
Interesujące, niekiedy wyjątkowo wielkie rzeźby z piasku przypominają cuda, jakimi całkiem niedawno mogli poszczycić się jedynie graficy komputerowi. Tymczasem okazało się że ogromne architektoniczne cuda, takie jak rzeźba słynnego pałacu z Disney World, można zobaczyć na belgijskiej plaży

Ciekawe wpisy o podróżach:

About 

Related Articles