Konferencje Wielkopolska – sale konferencyjne Kalisz

704 sobota, Grudzień 5th, 2015

Turystyka regionalna, turystyka na weekend

Turystyka regionalna, turystyka na weekend
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

rp_wczasy3.jpgKiedy myślimy o wakacjach, na myśl nasuwają nam się egzotyczne wycieczki, piękne plaże i podróż samolotem. Jednak nie wszystkie wojaże muszą być długie i prowadzić nas na drugi koniec świata. Świetnym pomysłem na krótki wyjazd, na przykład w trakcie weekendu jest turystyka regionalna.
„Cudzie chwalicie, swojego nie znacie” głosi znane polskie powiedzenie. Turystyka regionalna zachęca do tego, aby właśnie to „swoje” poznać, rozejrzeć się po najbliższej okolicy. Bardzo często jest tak, że mieszkamy w pobliżu fantastycznego miejsca, do którego przyjeżdżają turyści z całej Polski, a do tej pory nie mieliśmy okazji go odwiedzić. Warto poświęcić jakiś wolny dzień, aby poczuć, czym jest ta mała, lokalna turystyka.
Dużym walorem takich krótkich wyjazdów jest też niewielki czas, jaki musimy poświęcić na podróż. Mało kto lubi długie godziny spędzone w drodze, nawet ci, którym egzotyczna turystyka nie jest obca. Są to też relatywnie niedrogie wycieczki – nie trzeba dbać o nocleg ani bilety lotnicze.
Rozejrzyj się po swojej okolicy i przekonaj się, że turystyka regionalna to coś dla Ciebie.

Ciekawe wpisy o podróżach:

About 

Related Articles