Konferencje Wielkopolska – sale konferencyjne Kalisz

678 sobota, Grudzień 5th, 2015

Turysta w Rumunii

Turysta w Rumunii
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_turystyka26.jpgSą takie kraje, które nie należą do najczęściej może odwiedzanych. A dzieje się tak nie dlatego, że turystyka w tych krajach nie kwitnie, czy dlatego, że nie mają one nic do pokazania, a dlatego, że kraje te po prostu mało doceniają swój potencjał turystyczny i mało się reklamują. Przykładem takiego kraju, gdzie turystyka może wejść na wyższy poziom, wystarczy ją tylko odpowiednio zareklamować, jest Rumunia.

Turyści w Rumunii kochają przede wszystkim wspaniałe plaże i cudownie ciepłe wody sprzyjające wypoczynkowi. Uwielbiają także wspaniałe budowle, w tym zamki, forty a także pełne uroku średniowieczne miasteczka. Do tego dochodzi jeszcze słynna na całym świecie Transylwania, gdzie przecież do dziś przebywa duch Drakuli. Dopełnieniem urokliwego charakteru Rumunii są wspaniałe tradycje związane bardzo silnie z folklorem miejsca, z wspaniałym rękodziełem, architekturą oraz licznymi obrzędami.

Rumunia dzięki swemu bogactwu kulturowemu może wspaniale rozwinąć się jako kraj turystyczny. Trzeba tylko dać jej szansę.

Ciekawe wpisy o podróżach:

About 

Related Articles