Konferencje Wielkopolska – sale konferencyjne Kalisz

103 środa, Wrzesień 28th, 2016

TUNEZJA

TUNEZJA
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

tanie noclegi (5)W Tunezji jest całe mnóstwo zabytków kultury arabskiej i antycznej. Dzięki wspaniałej architekturze i klimacie starożytnego świata kręci się tu w plenerach mnóstwo filmów kostiumowych. Ale Tunezja to też bajeczne plaże z palmami, plantacje oliwek, niepowtarzalne zapachy jaśminu i drzew pomarańczowych. Miasto Jaśminu, czyli Hammaet do niedawna był jeszcze spokojną wioską rybacką a dziś jest jednym z najbardziej znanych kurortów w Tunezji?
Stolica Tunezji Tunis była najważniejszym portem miedzy Europą a Afryką, a jego dzielnica Medina jest wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na całym obszarze wznoszą się wspaniałe pałace,meczety, grobowce. Labirynt krętych wąskich uliczek ma swój niepowtarzalny urok?dla turysty z Europy ekscytująca będzie na pewno wycieczka na pustynię gdzie w oazie można np. spróbować daktyla zerwanego dopiero, co z drzewa?
Oazy wyglądają jak rajskie ogrody pełne palm daktylowych, fig i granatów. Wielkość oazy nie mierzy się ilością ludzi ją zamieszkującą a liczbą rosnących tu palm.
W Tunezji można nie tylko odpocząć i zregenerować siły, ale i urodę?są tu wspaniałe SPA wykorzystujące algi piasek i jaśmin?

Ciekawe wpisy o podróżach:

About 

Related Articles