Konferencje Wielkopolska – sale konferencyjne Kalisz

84 sobota, Październik 22nd, 2016

Teneryfa

Teneryfa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

tanie noclegi (5)Teneryfa leży na Oceania Atlantyckim ok 1100 km od wybrzeży Hiszpanii; niektórzy twierdzą, że jest częścią zaginionej Atlantydy?i jest wyspą wiecznej wiosny, a ci, którzy tam już byli twierdzą, że zobaczyć Teneryfę to tak jakby zobaczyć cały świat?
Teneryfa jest wyspą bardzo gościnną i życzliwość okazują sobie wszyscy i na przykład trąbienie kierowców samochodów nie wynika ze złej woli czy zdenerwowania ? to po prostu znaczy tyle, co ?miłego dnia?.
Wyspa podzielona jest właściwie na dwie części: tropikalną północ i skaliste południe? i w obu częściach jest bardzo dużo atrakcyjnych miejsc do różnorodnego spędzania czasu, a wiec można poszaleć w ogromnym wodnym raju urządzonym w orientalnym stylu (Sam Park); można zwiedzić piramidy z Guma, czyli park etnograficzny z ogrodem botanicznym; Wioska Masce to miejsce, z którego można podziwiać wąwóz o tej samej nazwie i architekturę charakterystyczną dla archipelagu; jest tysiącletnie cudowne Smocze Drzewo uważane za symbol płodności i mądrości; można podziwiać najwyższy w całej Hiszpanii wulkan Teinę; można także zapoznać się z egzotycznymi rybami i innymi żyjącymi w wodzie zwierzętami W jednym z największych i najnowocześniejszych akwariów świata (Loro Park). A to wszystko to tylko niewielka część atrakcji, jakie czekają na turystów na tej najpiękniejszej ponoć z Wysp Kanaryjskich?

Ciekawe wpisy o podróżach:

About 

Related Articles