Konferencje Wielkopolska – sale konferencyjne Kalisz

52 środa, Styczeń 11th, 2017

Loty do Londynu

Loty do Londynu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

loty-do-londynu-7Stolica Anglii wielu osobom wydaje się fascynującym miejscem zarówno do spędzenia urlopu, jak i do życia. Londyn jest z pewnością niezwykłym miastem, ogromną wielokulturową mieszanką ludzi na wcale nie tak wielkiej jak mogłoby się wydawać, za to doskonale skomunikowanej powierzchni.
Loty do Londynu kuszą swoimi niskimi cenami, poza sezonem promocje mnożą się jak grzyby po deszczu i jeśli poczeka się przez chwilę na odpowiednią okazję może się okazać, że wyjazd na weekend po zakupy wcale nie będzie nieopłacalny.
Do stolicy Anglii można się dostać także na inne sposoby niż samolotem, na przykład autobusem, jednakże jeśli nie odczuwamy silnego lęku przed lataniem i nie mamy dużych i delikatnych rzeczy do przewiezienia (co raczej w przypadku wycieczki zdarza się rzadko), nie jest to opcja warta rozważania. Autobusy kosztują generalnie więcej, a podróż trwa około dwóch dni – tracimy więc zarówno czas, jak i pieniądze.
Lecąc do Londynu trzeba zorientować się na jakim lotnisku lądujemy i jak dojechać stamtąd do centrum, a także przygotować się na niezwykle wysokie ceny komunikacji miejskiej. Miasto jest podzielone na strefy, warto więc sprawdzić w obrębie których z nich mamy zamiar się poruszać i tylko na takie kupić bilet – dzienny albo tygodniowy, dzięki temu możemy trochę zaoszczędzić.

Ciekawe wpisy o podróżach:

About 

Related Articles