Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejThe Bunkier Escape Rooms

The Bunkier Escape Rooms

ul. Stanisława Taczaka 10

61-818 Poznań

 

tel:  662 061 195, 600 759 985

 

http://www.thebunkier.pl/

kontakt@thebunkier.pl

www.facebook.com/TheBunkier

Więcej szczegółów

Wyobraź sobie potężny, betonowy budynek stojący w centrum miasta, jednak mijany przez przechodniów bez uwagi. Stary szyld z napisem „Schron” wisi na jego ścianie, chociaż oświetlająca go żarówka już dawno się przepaliła. Przyglądasz się masywnej ścianie, by odnaleźć wejście do środka. Tak wiele słyszałeś o tym miejscu i chciałeś sam zbadać niesamowitości w nim ukryte. Zbliżasz się więc niepewnie do potężnego, metalowego włazu ukrytego w niepozornej wnęce. Serce bije jak oszalałe, lecz wiedziony ciekawością i niezwykłymi opowieściami innych śmiałków odsuwasz skobel i wkraczasz w ciemności. Witaj w The Bunkier odkrywco. Najważniejszy krok już za tobą, lecz czy odważysz się uciec, gdy zamkniemy za tobą drzwi?

The Bunkier Escape Rooms to nie kolejne miejsce oparte o pomysł gier ucieczki. To wielowymiarowa, klimatyczna i pełna nowatorskich rozwiązań rozrywka, która dostarczy niezapomnianych wrażeń tobie i twojej drużynie. Zbierz ekipę złożoną z 2 do 5 osób i pozwól zamknąć się w jednym z dwóch, skrupulatnie przygotowanych pokojów opartych o wciągającą fabułę.

Rozwiązuj postawione przed tobą zagadki, odkrywaj kolejne sekrety i rozwiąż dawno zapomniane tajemnice. Miesiące przygotowań i ciężkiej pracy pozwoliły nam stworzyć miejsce, które przeniesie cię do innego świata. Świata, w którym twoje decyzje, spryt i umiejętność współpracy doprowadzą ciebie i twoją drużynę do zaskakującego rozwiązania. Nie obawiaj się jednak, jeśli w jakimś momencie zabrniesz w ślepy punkt. Mistrz Gry czuwa nad waszą przygodą i w każdej chwili może podsunąć podpowiedź, która pomoże przejść dalej.

W The Bunkier Escape Rooms postawiliśmy na klimat. Chcemy, byś z każdym krokiem czuł się tak, jakbyś nie był wcale w centrum Poznania. Już samo przekroczenie naszych wrót będzie niemałym zaskoczeniem, a zabawa dopiero się zaczyna. Każdy pokój przygotowaliśmy tak, abyś był coraz bardziej zaintrygowany odkrywając kolejne pomieszczenia czy znajdując dalsze wskazówki. Będziesz zdziwiony, jak szybko może minąć godzina spędzona w takim miejscu. Wrócisz po więcej.


Konferencje