Konferencje Wielkopolska – sale konferencyjne Kalisz

46 wtorek, Wrzesień 5th, 2017

Kwatery Hel

Kwatery Hel
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Jesień nad Bałtykiem

Koniec lata nie musi oznaczać końca wakacji. Jesień to wspaniały czas na odpoczynek nad morzem. Zamiast wybierać w zagranicznych kierunkach, można dla odmiany zdecydować się na podróż nad Bałtyk. Do wyboru mamy wiele pięknych miast, ale zdecydowanie najbardziej wyjątkowym pod względem przyrodniczo-turystycznym jest Hel.
Na całej długości półwyspu znajdziemy wspaniałe piaszczyste plaże i gęste, mieniące się jesiennymi barwami lasy. Możemy spacerować od otwartego morza do Zatoki Puckiej, na drugim brzegu cyplu. Jeżeli pogoda dopisze, pasjonaci sportów ekstremalnych mogą spróbować swoich sił w windsurfingu. Innymi atrakcjami są między innymi fokarium oraz rejsy statkami do Gdańska i Gdyni. Na miejscu dostępnych jest wiele różnych opcji noclegu. Możemy wybierać spośród ekskluzywnych hoteli, pokoi prywatnych i hosteli. Jeżeli chodzi o prywatne kwatery Hel dysponuje szeroką ofertą apartamentów w przystępnych cenach. Wiele z nich posiada aneksy kuchenne, dzięki czemu można samodzielnie przyrządzić sobie posiłki. Inną opcją jest zamówienie całodziennego wyżywienia, wedle własnego uznania i potrzeb. Tego typu udogodnienia sprawiają, że kwatery wydają się najlepszym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi.
Za wyborem polskiego morza, właśnie jesienią, przemawia wiele argumentów. Przede wszystkim możemy spodziewać się mniejszych tłumów i niższych cen. Może temperatura nie będzie już oscylować w okolicach trzydziestu stopni, ale przecież nikt nie zagwarantuje nam dobrej pogody nad Bałtykiem nawet w środku lata.

Ciekawe wpisy o podróżach:

About 

Related Articles