Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejPensjonat Restauracja Ostoja

Pensjonat/ Restauracja Ostoja

ul. Gajowa 1 B
62-010 Pobiedziska

Tel. 61 817 72 70

www.ostojarestauracja.pl
biuro@ostojarestauracja.pl
Zobacz na mapie

Więcej szczegółów

Naszą dewizą przy organizowaniu imprez rodzinnych, firmowych czy też okolicznościowych jest zapewnienie Państwu maksimum komfortu i poczucia bezpieczeństwa. To my zajmujemy się organizacją, a Państwa życzenia są dla nas drogowskazem. Imprezy organizowane w naszym lokalu mają niepowtarzalną atmosferę. Nasze bogate doświadczenie i pomysły, wraz z Państwa życzeniami, zaspokoją najwybredniejsze gusta. Jeżeli chcecie Państwo spędzić czas we własnym ogrodzie czy też domu, zapewnimy odpowiedni catering z dyskretną obsługą i programem artystycznym.
W naszej Restauracji najważniejsze dla nas są Państwa oczekiwania. Kuchnia to nasza duma. Szef kuchni z każdej potrawy potrafi wyczarować symfonię smaków, w której się Państwo zakochacie. Połączenie nowoczesności i wyrafinowanego gustu z tradycją dają niezapomniane przeżycia kulinarne – a przecież jesteśmy tym, co jemy.
W pensjonacie czeka na Państwa dziewięć dwuosobowych pokoi z łazienkami. Proponujemy przytulnie i komfortowo wyposażone wnętrza. W standardzie telewizor i dostęp do bezpłatnego internetu. Dla Państwa wygody istnieje także możliwość pozostawienia samochodu na dozorowanym całą dobę parkingu. Naszym Gościom zapewniamy maksimum spokoju i wypoczynku.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów profesjonalnie realizujemy spotkania biznesowe, firmowe oraz konferencje.
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące menu na spotkania biznesowe. Istnieje również możliwość dostarczenia cateringu do Państwa firmy, aby w ten sposób nie zakłócać przebiegu ważnych rozmów i nie tracić czasu na dojazd do naszej restauracji.


Rodzaj obiektu: Pensjonat

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Brak danych

Klimatyzacja: Tak

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Pobiedziska

Miejsc na konferencje: 60

Z możliwością bankietu dla: 90

Z możliwością noclegu dla: 18


Konferencje