Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejOferujemy Wysoki standard hotelu czterogwiazdkowego za przystępną cenę. Hotel położony jest przy trasie Poznań-Warszawa. Cisza i spokój oraz ciekawe tereny, dają Państwu znakomite warunki wypoczynku.

Sala Konferencyjna może pomieścić 40 osób w systemie kinowym i 30 osób przy stołach, to idealne miejsce organizowania spotkań oraz narad. W cenie ekran, flipchart, pisaki gratis.Istnieje możliwość wynajecia rzutnika. Przerwy kawowe w 2 opcjach (kawa, herbata, soki, woda, ciasteczka) lub (same napoje).


Zapraszamy do korzystania z atrakcji hotelowych, takich jak basen i sauna, które dla naszych gości są nieodpładne.

Z przyjemnością informujemy że nawiązaliśmy współpracę z cascaderparkiem z Kobylnicy i tym samym rozszeżyliśmy naszą ofertę zabaw integracyjnych organizowanych w hotelu.
Basen wykonano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, hydromasaż umożliwiają cztery dysze na różnych wysokościach i sztuczny prąd pozwalający pływać dłuższy czas bez dobijania do brzegu i zawracania. W wolnych chwilach możecie Państwo skorzystać z sauny suchej lub parowej według życzenia.

Staw z Jesiotrami to kolejna niespodzianka jaką można wykorzystać aby umilić sobie pobyt w naszym hotelu. Złowione ryby od razu można przekazać w ręce doświadczonych kucharzy i przyrządzić według życzenia.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Brak danych

Klimatyzacja: Tak

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Tak

Lokalizacja: Swarzędz

Miejsc na konferencje: 40

Z możliwością bankietu dla: 28

Z możliwością noclegu dla: 76


Konferencje