Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejHotel Restauracja Podjadek

Hotel Restauracja "Podjadek"

ul. Górzno 20
Ostrów Wielkopolski 63-410

 
tel/fax.: (62) 734 87 17

http://www.podjadek.com.pl/
marketing@podjadek.com.pl

Zobacz na mapie

Więcej szczegółów

PODJADEK zachęca do organizacji spotkań rodzinnych, szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i imprez integracyjnych.

Do dyspozycji gości hotelu Podjadek są 2 sale konferencyjne, wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny.

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom klientów oferujemy kompleksową organizację spotkań rodzinnych, służbowych, posiedzeń zarządu i mityngów biznesowych zarówno dla małych jak i dużych firm oraz dla osób, które oprócz wysokiego standardu i profesjonalnej obsługi cenią sobie ciszę i wyśmienitą kuchnię. Hotel położony jest przy trasie nr 11 łączącej Poznań z Katowicami.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 17 2-osobowych pokoi hotelowych. Każdy z nich został wyposażony w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz telewizor z kanałami satelitarnymi. Goście odwiedzający hotel służbowo mogą skorzystać z komfortowego biurka. Wysoki standard tych pokoi (oczywiście z łazienką i TV) oraz czujniki przeciwpożarowe zapewnią Państwu komfort i bezpieczeństwo. Naszym atutem jest profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, wychodząca naprzeciw potrzebom gości oraz dbająca o satysfakcję z pobytu w naszym hotelu.

Oryginalne i eleganckie wnętrza sal stwarzają przytulny i wyjątkowy klimat, który czyni to miejsce idealnym zarówno do prywatnych, jak i służbowych spotkań. Nasze sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, projekcyjny i nagłaśniający i mieszczą odpowiednio 60 i 120 osób. Zapewniamy nocleg oraz pełne wyżywienie. Goszcząc w restauracji macie Państwo okazję delektować się kompozycją dań kuchni staropolskiej, przygotowanych przez doskonałych kucharzy. W menu dominują dania polskie, przyrządzone wg. tradycyjnych receptur.

Hotel Podjadek położony jest na terenie zabytkowego kompleksu pałacowo-parkowego, przy urokliwych stawach. Obiekt znajduje się przy drodze krajowej nr 11 Bytom-Poznań-Kołobrzeg, 11 km od Ostrowa Wielkopolskiego.

Hotelowa restauracja zaprasza na wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej, a co rano zaprasza na urozmaicone śniadanie.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Brak danych

Klimatyzacja: Tak

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Górzno

Miejsc na konferencje: 120

Z możliwością bankietu dla: 220

Z możliwością noclegu dla: 34


Konferencje