Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejRestauracja Walcerek

Restauracja Walcerek- Jarocin

ul.Poznańska  73
Jarocin 63-200


tel.: (62) 747 28 18

www.walcerek.pl
hotel@walcerek.pl

Zobacz na mapie

Więcej szczegółów

Hotel Walcerek jest wyjątkowym miejscem w którym poznasz prawdziwą wielkopolską gościnność. Wysoki standard, doskonała lokalizacja i miła obsługa zapewnią Tobie wspaniały pobyt który będziesz zawsze miło wspominać.

Hotel powstał z myślą o osobach które szukają odpowiedniego miejsca do wypoczynku na poziomie. Niezależnie od tego czy jesteś biznesmenem na wyjeździe służbowym czy jedziesz z rodziną na drugi koniec Polski i szukasz miejsca do spędzenia nocy nasza oferta jest przygotowana dla Ciebie. Poza hotelem posiadamy również restaurację serwującą szereg dań kuchni polskiej i międzynarodowej z szczególnym naciskiem na kulinarne tradycje wielkopolski. 
Obiekt w którym znajduje się hotel posiada salę balową / konferencyjną, salę kominkową urządzoną w stylu „Vintage” z barem oferującym skrupulatnie wybrane wina i alkohole. Poza tym przy obiekcie znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz czynny w okresie letnim ogródek. Dzięki naszemu przywiązaniu do jakości i życzliwości w obsłudze mamy duże grono zadowolonych klientów którzy regularnie korzystają z naszych usług. Zapraszamy Ciebie do poznania dlaczego tak jest...


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Brak danych

Wifi: Brak danych

Klimatyzacja: Brak danych

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Jarocin

Miejsc na konferencje: 150

Z możliwością bankietu dla: 120

Z możliwością noclegu dla: 30


Konferencje