Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejLake Hotel - zlokalizowany jest w malowniczej okolicy jeziora Dymaczewskiego oddalonego 25 km od centrum Poznania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia niezwykle pięknego miejsca, gdzie oprócz organizacji konferencji, szkoleń, przyjęć okolicznościowych, bankietów i wczasów, oferujemy Państwu zakwaterowanie w komfortowo wyposażonych pokojach oraz możliwość aktywnego wypoczynku.

Tworzymy idealne warunki do pracy i organizujemy konferencje, szkolenia oraz spotkania biznesowe.  Nasze sale są klimatyzowane, posiadają naturalne i sztuczne oświetlenie oraz możliwość zaciemnienia. 
Dla naszych gości przygotowaliśmy trzy sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-wizualny oraz kilka mniejszych salek z przeznaczeniem szkoleniowo-warsztatowym.  

Dysponujemy łącznie 230 miejscami konferencyjnymi w 3 salach (Sosence, Jodełce oraz sali Modrzew):
Sala Sosenka 14 x 8
Sala Jodełka 14 x 6
Sala Modrzew 11 x 5  

Dodatkowo do zajęć w grupach proponujemy: salkę Cis, Świerkową.

W ciepłej, domowej atmosferze przy miłej i fachowej obsłudze, zapomnicie Drodzy Goście o kłopotach, stresach i zgiełku dnia codziennego. Oferujemy Państwu 70-100 miejsc noclegowych. Udostępniamy bezpłatny, bezprzewodowy internet w całym hotelu.

Zapraszamy do baru hotelowego na drinki, koktajle i desery. Cztery sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-wizualny pozostają do Państwa dyspozycji. Organizujemy konferencje, szkolenia oraz imprezy okolicznościowe. Posiadamy polanę grillową na około 200 osób wraz z własną wędzarnią, z której serwujemy świeżo wędzone ryby oraz mięsa.

Serdecznie zapraszamy.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Tak

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Tak

Lokalizacja: Dymaczewo

Miejsc na konferencje: 120

Z możliwością bankietu dla: 80

Z możliwością noclegu dla: 70


Konferencje