Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejDla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a każde Państwa nietypowe życzenie to dla nas wspaniała okazja do wykazania się kreatywnością i fachowością.

Dogodna lokalizacja, przyjazna atmosfera a także oferowane atrakcje składają się na niezapomniany pobyt. Hotel powstał z myślą o kompleksowej obsłudze Gości. Naszym celem jest zapewnienie Państwu wysokiego komfortu świadczonych usług. Funkcjonalne zestawienie obiektów oraz miła i fachowa obsługa to nasze główne atuty.

Położona w kompleksie hotelowym restauracja zapewnia Gościom królewską ucztę dla zmysłów. Hotel to także doskonałe miejsce na organizację wszelkiego typu imprez okolicznościowych oraz eventów firmowych. Dla maksymalnego komfortu naszych Gości zapewniamy przestronny parking. Hotel Nest jest w pełni przystosowany na przyjęcie niepełnosprawnych Gości.

Hotel Nest posiada trzy sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Obie sale wyposażone są w łącze internetowe, posiadają klimatyzację oraz pełną obsługę gastronomiczną.

Sala konferencyjna
Sala konferencyjna znajduje się przy głównym wejściu do hotelu. Powierzchnia Sali wynosi 80 m2. Do każdej Sali udostępniamy nowoczesny sprzęt multimedialny: projektor, rzutnik na folie, ekran, dostęp do Internetu, tablica flipchart.
Sala jest wynajmowana na spotkania firmowe, szkolenia, przyjęcia weselne, bankiety, imprezy rodzinne, pokazy.
Z pewnością sprosta najbardziej wymagającym klientom.

Układ sali konferencyjnej

Układ Sali

Ilość Osób

Konferencyjny

60

Kształt U

40

Teatralny

90
Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Brak danych

Klimatyzacja: Brak danych

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Gniezno

Miejsc na konferencje: 90

Z możliwością bankietu dla: 100

Z możliwością noclegu dla: 56


Konferencje