Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejNowy i elegancki hotel położony w samym sercu miasta oferuje połączenie nowoczesnej architektury budynku, wyrafinowanego wystroju wnętrz oraz obsługi na najwyższym poziomie.

Konferencje
Pełna inicjatywy i dynamiczna ekipa Działu Konferencyjnego Hotelu Andersia dba o perfekcję i skrupulatność w organizacji każdego spotkania.
Nasza przestrzeń konferencyjna to idealne miejsce na każdą okazję – konferencje, szkolenia, kameralne obiady, koktajle, premiery produktów, seminaria oraz inne imprezy.
Prezentacja pachnących nowości kosmetycznych, rekrutacja nowych, świetnych pracowników, ważne kongresy medyczne, targi i szereg imprez o innym jeszcze charakterze, są zawsze zakończonym sukcesem i organizacyjnie dopiętym na ostatni guzik, wydarzeniem.

Z entuzjazmem dopasujemy naszą ofertę do Państwa najbardziej wyszukanych wymagań.

Obsługa działu konferencyjnego wybierze z Gościem odpowiednią do rodzaju wydarzenia salę konferencyjną czy przerwy kawowe. Dlaczego nie zaproponować uczestnikom konferencji oryginalnego menu, sympatycznego, innego poczęstunku? Chętnie się tym zajmiemy!

Uczestnicy konferencji docierają na spotkanie samolotem i pociągiem? Sprawnie zorganizujemy ich odbiór z lotniska czy Dworca PKP, chętnie zorganizujemy zwiedzanie miasta dla uczestników międzynarodowego kongresu czy wspólny pobyt w Harmonia SPA na zakończenie całodniowego firmowego spotkania.

Planujesz ważne dla Ciebie spotkanie, seminarium, konferencję w Poznaniu? Zaufaj naszemu profesjonalizmowi i nowocześnie wyposażonym salom konferencyjnym. Serwis na najwyższym poziomie jest naszą misją.

Profesjonalizm obsługi Hotelu Andersia wynika zawsze z szacunku do indywidualnych potrzeb Każdego Gościa.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Brak danych

Klimatyzacja: Tak

Parking: Brak danych

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Tak

Lokalizacja: Poznań

Miejsc na konferencje: 1000

Z możliwością bankietu dla: 414

Z możliwością noclegu dla: 525


Konferencje