Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejZapraszamy do zapoznania z naszą ofertą:
Sala mała (18 m kw.):
Wyróżnia się miłym wnętrzem, idealnym do organizacji małych, kameralnych spotkań dla ok. 11 osób. Na wyposażeniu sali jest m.in. rzutnik multimedialny, flipchart, ekran, telewizor. Istnieje możliwość przygotowania bufetu z napojami zimnymi i ciepłymi oraz przekąskami. Na specjalne życzenie do sali spotkań dostarczamy lunch.
Sala mała ma wymiary 5x3 m oraz wysokość 2,6 metra.
 
Sala Restauracyjna (140 m kw.):
To przestronne, jasne pomieszczenie, w przyjemnej kolorystyce, z elementami żywych roślin. Ustawna powierzchnia, stwarza duże możliwości zagospodarowania przestrzeni. Do wykorzystania dwuosobowe, wygodne sofy i fotele. Bar i obsługa kelnerska na życzenie. Sala posiada niezależne wejście z zewnątrz oraz szatnię.
Istnieje kilka wariantów wykorzystania tego pomieszczenia. W przypadku ustawienia „kinowego” krzeseł, sala może pomieścić do 140 osób, w ustawieniu bankietowym do 65.
Sala restauracyjna ma wymiary 13x11 m oraz wysokość 3 metrów.

Sala Lustrzana (100 m kw.):
Kolejne, przestronne pomieszczenie w Instytucie Glamour, o wymiarach 10x10 m i wysokości 3 metrów. Idealna do niekonwencjonalnego zagospodarowania. Powierzchnia nieograniczona filarami. Jedna ściana lustrzana, co sprawia wrażenie większej przestrzeni. Sala przy ustawieniu bankietowym może pomieścić do 100 osób. Sala posiada niezależne wejście z monitorowanego parkingu.

Sala Modern (85 m kw.):
Jest to pomieszczenie idealne do organizacji spotkań businessowych. Nowoczesne wnętrze, niezależne wejście, barek oraz sanitariaty zapewniają dyskrecję i pełny komfort rozmów.
Sala modern ma wymiary 12x6 m i wysokość 2,6 metra.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Tak

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Tak

Lokalizacja: Przeźmierowo

Miejsc na konferencje: 140

Z możliwością bankietu dla: 120

Z możliwością noclegu dla: 40


Konferencje