Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejAtrakcyjna lokalizacja hotelu sprawia, że posiadamy możliwość goszczenia klientów konferencyjnych z całego kraju i realizację szkoleń firmowych o szerokim zasięgu.

Organizowane tutaj - udane konferencje dla firm - są wypadkową zaangażowania wszystkich pracujących tutaj osób oraz ich profesjonalnego podejścia do powierzonych zadań.Sale

Konferencyjna 220 120 70 130
Rekreacyjna 200 100 50 80
Kameralna 36 20 20 26


Objaśnienia do tabeli:

ustawienie kinowe
ustawienie klasowe
ustawienie w kształcie litery U
ustawienie w kształcie prostokątnego stołu


Sala Bankietowa to okazja do zorganizowania każdej uroczystości (do 200 osób) oraz spotkania firmowego. Spotkania integracyjne, szkolenia firmowe odbywające się w Hotelu Barczyzna to sposób na połączenie pracy z przyjemnością. Bogate zaplecze konferencyjne i widok lasu za oknem gwarantują efektywne wykorzystanie cennego czasu.

Sala Rekreacyjna zaprasza do gry w bilard czy spróbowania swych sił na strzelnicy laserowej. To idealne miejsce, by odpocząć w gronie bliskich. Natomiast Ogród Zimowy to propozycja relaksu przy kominku i dobrej kawie.

Hotel z widokiem na spokój?

Hotel Barczyzna to wypoczynek wśród natury, w sercu Wielkopolski, kilka minut od trasy Poznań – Warszawa. To przystanek na drodze miejskiego pędu, znajdujący się tuż obok, a jednocześnie daleko od gwaru i szumu wielkiego miasta.
Nasz Hotel oferuje 28 przestronnych pokoi z łazienkami, w tym: apartament oraz dwa pokoje z tarasami.
Restauracja (12.00- 22.00) może być miejscem spotkań nawet dla 70 osób. Pięknie nakryty stół, wyśmienite jedzenie i miła obsługa- nasza propozycja na mile spędzony czas.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Brak danych

Wifi: Brak danych

Klimatyzacja: Brak danych

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Tak

Lokalizacja: Barczyzna

Miejsc na konferencje: 220

Z możliwością bankietu dla: 130

Z możliwością noclegu dla: 52


Konferencje