Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejHOT_elarnia****

HOT_elarnia**** & DAY SPA SPA

ul. Morenowa 33
Puszczykowo 62-040


Tel. 61 898 37 80

www.hotelarnia.pl
res@hotelarnia.pl

Zobacz na mapie

Więcej szczegółów

Kompleks boutique hotel HOT_elarnia**** & DAY SPA SPA_larnia kcal to wymarzone miejsce na organizację:
- szkoleń
- konferencji
- spotkań biznesowych
- warsztatów edukacyjnych.

Atmosfera obu obiektów sprzyja skupieniu oraz dobrej komunikacji. Siostrzane obiekty znajdują się w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego i zaledwie 15 minut drogi od centrum Poznania. Do dyspozycji Klientów biznesowych zostały oddane 4 komfortowe sale konferencyjno – szkoleniowe, w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny, umożliwiające organizację spotkań wszelkiego rodzaju na najwyższym poziomie.

Biznesowy pobyt w kompleksie w nowoczesny sposób łączy przyjemne z pożytecznym, business with pleasure. Po długim dniu szkoleń istnieje możliwość, aby zrelaksować zmęczone ciało i  umysł w Najlepszym  DAY SPA w Polsce* SPA_larnikcal. Wszystkie zabiegi kosmetyczne oraz masaże mają charakter ściśle ustalonych rytuałów, które od pierwszego dotyku zapewniają poczucie luksusu oraz widoczne, długo utrzymujące się rezultaty. Atmosferę relaksu uzupełnia otaczająca natura, która zachęca do chłonięcia spokoju rozkoszując się komfortem i wysoką jakością usług.

Uprzywilejowane położenie, panująca atmosfera, wyśmienita kuchnia oraz zaangażowanie personelu bez wątpienia przyczyniło się do faktu, że HOT_elarnia**** & SPA_larniakcal stały się obiektami uchodzącymi za miejsca przyjazne biznesowi. Obiekty już dwukrotnie znalazły się w gronie obiektów wyróżnionych przez Forbes Business Traveller.

HOT_elarnia****&SPA_larniakcal dysponują łącznie czterema salami, z których każda urzeka niepowtarzalnością. Dzięki swej uniwersalności wszystkie sale umożliwiają wiele aranżacji przestrzeni, dopasowując się do charakteru spotkania.

Każda sala jest w pełni wyposażona w niezbędny sprzęt konferencyjno-szkoleniowy, posiadając: Internet bezprzewodowy, rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, oświetlenie punktowe, komfortowe nagłośnienie, klimatyzację.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Tak

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Tak

Lokalizacja: Puszczykowo

Miejsc na konferencje: 150

Z możliwością bankietu dla: 150

Z możliwością noclegu dla: 26


Konferencje