Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejDbając o Państwa komfort gwarantujemy pełną prywatność i obsługę na najwyższym poziomie. Pragniemy, aby nic nie zakłóciło Państwa spokoju.

Z przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego Hotelu. Zajmujemy się pełną organizacją konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń, oraz wielu innych imprez. Jest to idealne miejsce , do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjne - Kredensową i Winogronową, gdzie będziecie mogli Państwo, korzystając z nowoczesnego sprzętu, oraz realizować zaplanowane strategie. Oferujemy również 19 komfortowo wyposażonych pokoi z bezpłatnym łączem internetowym, oraz 2 pokoje o podwyższonym standardzie. Zapraszamy również do restauracji, gdzie elegancka sala w unikalnym stylu, miła obsługa, oraz wyśmienita kuchnia sprawi, że będą Państwo usatysfakcjonowani. Zamierzając odwiedzić Wielkopolskę w celach biznesowych nie wahajcie się Państwo skorzystać z naszej oferty

Umiłowanie tradycji. Wytężona praca. Optymizm jutra. Trzy cech które od wieków składają się na wielkopolski charakter. Trzy filary które decydują o sukcesie regionu, a jego mieszkańców napawają dumą ze wspólnych osiągnięć. Trzy elementy budujące wielkopolską duszę. Oddając pokłon pięknej spuściźnie, dumni z historii naszych przodków, pragniemy zaprosić Państwa do fascynującej przygody w sercu Wielkopolski.


Rodzaj obiektu: Zajazd

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Tak

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Brak danych

Lokalizacja: Suchy Las

Miejsc na konferencje: 40

Z możliwością bankietu dla: 70

Z możliwością noclegu dla: 41


Konferencje