Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejHotel Sułkowski Conference Resort

Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort

ul. Dworcowa 15
Boszkowo 64-140

tel.:(65) 537 11 00

http://www.hotelsulkowski.pl
sulkowski@hotelsulkowski.pl

Zobacz na mapie

Więcej szczegółów

Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort jest całorocznym obiektem hotelowym z największym w tym regionie zespołem sal szkoleniowych, gotowy przyjąć blisko 150 gości. Posiadamy również rozbudowany kompleks gastronomiczny z lobby barem, restauracjami La Perla i Blue Cafe oraz tarasami widokowymi, z których podziwiać można przepiękną panoramę jeziora Dominickiego. W budynku znajduje się sala gier z torami bowlingowymi, dartami, stołem do snookera, piłkarzykami, etc.

Sułkowski Conference & Resort to największy w regionie obiekt konferencyjny, który oferuje kompleksową i w pełni profesjonalną organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Doskonałe warunki do ich przeprowadzania stwarzają walory lokalowe hotelu oraz urozmaicona oferta kulinarna restauracji wzbogacona pakietem imprez towarzyszących.  Dodatkowym atutem Hotelu jest jego lokalizacja, bowiem mieści się ono poza miastem, w malowniczej okolicy nad jeziorem, niespełna 20 km od drogi krajowej łączącej Poznań z Wrocławiem.

Sułkowski  Conference & Resort dysponuje ponad 500 m2 powierzchni konferencyjnej, na którą w zależności od aranżacji paneli ściennych składa się od 4 do 7 w pełni funkcjonalnych i klimatyzowanych sal z największą o wielkości ponad 300 m2. Wszystkie sale wyposażone zostanę w nowoczesny sprzęt techniczny niezbędny do prowadzenia zajęć i wykładów, a także bezprzewodowy i strukturalny dostęp do internetu.
 
W oparciu o Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej - zakłady pracy i instytucje współpracujące z nami, otrzymują ulgę w wysokości wpłat na PFRON z tytułu świadczonych przez nas usług.
 
Elementy wyposażenia (wliczone w cenę wynajęcia poszczególnej sali):

- projektor multimedialny
- laptop
- rzutnik folii
- ekran
- flipchart
- TV z zestawem DVD / VHS / CD
- łącze internetowe
- nagłośnienie
- zaciemnienie oraz dostęp do światła dziennego

- klimatyzację
- mikrofony przewodowe i bezprzewodowe.


Rodzaj obiektu: Obiekt konferencyjno-bankietowy

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Tak

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Tak

Lokalizacja: Boszkowo

Miejsc na konferencje: 200

Z możliwością bankietu dla: 140

Z możliwością noclegu dla: 140


Konferencje