Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejPałac Białokosz

Pałac Białokosz

Białokosz 16
64 - 412 Chrzypsko Wielkie


tel. (61) 29 51 347

www.bialokosz.pl
bialokosz@bialokosz.pl

Zobacz na mapie

Więcej szczegółów

Białokosz zlokalizowany jest na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego - regionu o wysokich walorach przyrodniczych nadwarciańskiego obrzeża Puszczy Noteckiej i polodowcowego krajobrazu z ponad setką jezior. Nasz obiekt jest malowniczo położony bezpośrednio nad jednym z nich, w przepięknym otoczeniu leśno-parkowym, zapewniającym ciszę i spokój. Miejsce to idealnie nadaje się zarówno do wypoczynku jak i twórczej pracy.

Organizujemy szkolenia firmowe, spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe oraz uroczystości rodzinne. Tereny wokół pałacu oraz czekające na Państwa liczne atrakcje pozwolą spędzić wolny czas w niezapomniany sposób. Dogodny dojazd, profesjonalna obsługa oraz doskonałe warunki pobytu sprawiają, że Pałac Białokosz to miejsce, które naprawdę warto odwiedzić.
 

Szkolenia firmowe, imprezy integracyjne, pikniki organizujemy często i z prawdziwą przyjemnością. Chętnie służymy pomocą w planowaniu imprez. Nasze sale szkoleniowe wyposażone są w TV, video, Flipchart, ekran, nagłośnienie (ustawienie wg wskazań organizatora). Zapewniamy noclegi i wyżywienie podczas szkoleń. Posiadamy własny sprzęt i kadrę do zabezpieczenia atrakcji o charakterze integracyjno-sportowym. Dysponujemy zapleczem logistycznym do organizacji imprez zarówno na terenie pałacu jak i w miejscu wyznaczonym przez organizatora.


Rodzaj obiektu: Pałac

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Brak danych

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Białokosz

Miejsc na konferencje: 50

Z możliwością bankietu dla: 45

Z możliwością noclegu dla: 36


Konferencje