Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejZarówno szkolenia jak i konferencje wymagają dużego skupienia od prowadzących jak i uczestników, dlatego też najlepiej jest przeprowadzać je w miejscach spokojnych, 
o sprzyjającej atmosferze z dala od miejskiego zgiełku. Lasy, łany zbóż, piękny park z wiekowymi drzewami, szumem strumyku i wodnej kaskady, muszlą koncertową, czynią nasz dworek doskonałym miejscem na tego typu spotkania.  
Dworek „Róża Poraja”  położony około 55 km od Poznania, umiejscowiony na uboczu (3 km od trasy Gniezno - Wągrowiec) zapewni Państwu komfort i dyskrecje podczas całego pobytu.

Do dyspozycji Gości oddane są cztery sale konferencyjne różniące się między sobą wielkością. Najmniejsza z sal mieści maksymalnie 15 osób, a największa, Sala Balowa, wraz z nowo wybudowanym Ogrodem Zimowym pozwala na organizację przyjęć do 200 Gości.

Są to klimatyzowane sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem (projektor multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, odtwarzacz DVD oraz internet bezprzewodowy) i systemem całkowitego zaciemnienia.

Podczas szkolenia zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną (przerwy kawowe, lunch, obiad, kolacja, kolacja uroczysta, grill itp.).

Po szkoleniu, w zależności od Państwa życzenia, zadbamy o miłe i ciekawe spędzenie wolnego czasu. Znajdująca się przy naszym dworku stajnia koni fryzyjskich, umożliwi Państwu przejażdżki zaprzęgiem konnym oraz jazdę w siodle. Proponujemy wycieczkę do znajdującego się nieopodal nas (2km) Kamienia Św. Wojciecha - drugiego pod względem wielkości głazu narzutowego w Wielkopolsce.

Dodatkowo dysponujemy Salą kominkową z bilardem i Salą gier z tenisem stołowym. W malowniczym parku od niedawna znajduje się ogrodowa fontanna "Róża Wiatrów", przy której można zrelaksować się po zakończonych konferencjach. 

Ponadto mamy wiele innych opcji do wyboru:

- grill na tarasie lub w parku, 
- kasyno,
- zespół muzyczny lub DJ,
- koncert akordeonistów, skrzypaczek,
- karykaturzysta,
- wieczory tematyczne, itp.

Posiadamy także:
- Wiatrówki,
- Elektronic darts,
- Boule,
- Stół piłkarzyki,
- Bilard.

Dysponujemy 23 komfortowo wyposażonymi  pokojami, urządzonymi w klimacie polnych kwiatów (dworek) lub w klimacie drzew owocowych (nowo wybudowany hotel).
Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz internet bezprzewodowy. 
Łącznie możemy zakwaterować 80 osób.

Dbamy, aby wszystko odbywało się na najwyższym poziomie. 

 


Rodzaj obiektu: Dwór

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Tak

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Budziejewo

Miejsc na konferencje: 200

Z możliwością bankietu dla: 200

Z możliwością noclegu dla: 80


Konferencje