Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejHotel Smolarnia

Hotel Klubowo-Konferencyjny Smolarnia


ul. Smolarnia 27
64-980 Trzcianka

tel. 67 216 33 69

www.smolarnia.com.pl
hotel@smolarnia.com.pl

Zobacz na mapie

Więcej szczegółów

Hotel Klubowo-Konferencyjny SMOLARNIA to doskonałe miejsce do organizowania konferencji, spotkań biznesowych dla firm i ich gości. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu szkoleń oraz funkcjonalność i architektura hotelu stwarza wiele możliwości do organizacji imprez o różnych formułach.

Organizujemy konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe oraz całe wielodniowe pobyty dla firm i ich klientów z całego świata. Zapewniamy miłą atmosferę i sprzyjające warunki zarówno dla dużych grup szkoleniowych, jak i uczestników kameralnych spotkań firmowych. Odbywają się u nas imprezy targowe i spotkania biznesowe firm z różnych branż.

Po dniu pracy zapraszamy na „coś dla ciała” – pyszną kolację w restauracji Hotelu Klubowo-Konferencyjnego SMOLARNIA lub relaks przy grze w kręgle w naszej Piwnicy Klubowej.
Na naszych gości czeka tam szeroki wybór trunków i przekąsek.

Dla naszych gości ważna jest dbałość o wszelkie detale związane z organizacją spotkań biznesowych i konferencji. Zwracamy na nie uwagę organizując szkolenia, spotkania firmowe czy firmowy bankiet. Proponujemy sprawdzone rozwiązania o odpowiednim standardzie.

Ofertę konferencyjną uzupełniamy o ciekawe imprezy towarzyszące szkoleniom. Współpracujemy z doświadczonymi firmami z regionu, Wielkopolski i okolic Poznania, które oferują wiele atrakcji i imprez - od sportowych po animacyjne i artystyczne.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Brak danych

Klimatyzacja: Brak danych

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Trzcianka

Miejsc na konferencje: 240

Z możliwością bankietu dla: 170

Z możliwością noclegu dla: 52


Konferencje