Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejKarczma "Stara Stajnia" jest urokliwym i magicznym miejscem. Ugościmy Państwa smaczną, staropolską kuchnią, biesiadą wśród starych sprzętów, ciepłem kominka. Amatorom jazdy konnej zapewnimy przejażdżki w siodle i bryczkami. A i wędkarze znajdą coś dla siebie. Karczma i jej okolice to powrót do przeszłości w wymiarze estetycznym, kulinarnym i rekreacyjnym.
Doświadczenie, prezencja i wysoka kultura osobista, to główne cechy naszych pracowników. Gwarantujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Organizujemy spotkania i uroczystości rodzinne, firmowe, wesela, komunie, imprezy kulturalne.
Dostosowujemy się do wszelkich życzeń naszych klientów. Dysponujemy staropolską karczmą, dwoma salkami bankietowo - konferencyjnymi oraz hotelem.

Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy dwie sale szkoleniowo-konferencyjne.
 - Sala I układ teatralny 110 osób, przy stołach 40 osób przy stołach.
 - Sala II układ teatralny 35 osób, przy stołach 30 osób.
Wyposażenie to projektor multimedialny ekran, flipchart, nagłośnienie, mikrofon. Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczno - gastronomiczną. Oferty przygotowujemy indywidualnie na życzenie klienta.

Nasza restauracja może pomieścić 200 gości, co umożliwia organizację dużych bankietów, wesel i innych imprez okolicznościowych. Organizujemy także imprezy plenerowe, gdzie ilość gości jest nieograniczona. Wiosną i latem funkcjonuje także ogródek letni. Można posiedzieć też przy ognisku i przy stawach.

Hotel
Naszym gościom oferujemy komfortowo wyposażone, przytulne pokoje w malowniczo usytuowanym hotelu, w otoczeniu lasów i stawów.
Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicami i wc, tv-sat, dostęp do internetu. Pokoje wyposażone są w dwa lub jedno łóżko z możliwością dostawki. Wysoki standard oferowanych usług *** hotelu wraz z miłą, profesjonalną obsługą, oraz domowa atmosfera gwarantują udany wypoczynek o każdej porze roku.


Rodzaj obiektu: Zajazd

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Brak danych

Klimatyzacja: Brak danych

Parking: Brak danych

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Brak danych

Lokalizacja: Zawidowice

Miejsc na konferencje: 110

Z możliwością bankietu dla: 140

Z możliwością noclegu dla: 100


Konferencje