Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejSzanowni Państwo, oddajemy Państwu do dyspozycji nastrojowy hotel – Pałac Witaszyce. Wielkopolska jest pięknym i wyjątkowym regionem naszego kraju – w naszym zaciszu przekonasz się o tym w pełni. Zajmujemy się organizacją imprez plenerowych, spotkań biznesowych, a także wystawnych imprez rodzinnych. Nasz pałac w Wielkopolsce, ma do zaoferowania niesamowite krajobrazy oraz atmosferę.
Dysponujemy miejscem dla 40, 70, 140, i 300 osób w kilku obiektach takich jak: Pałac Witaszyce, Sala bankietowa Pałacu w Słupi, Willa Jana, a także Zamek na Wodzie. Prowadzony przez nas hotel posiada miejsce przygotowane dla 80 osób. Otoczenie ciszy i spokoju doskonale sprzyja organizacji spotkań biznesowych, czy imprez plenerowych. Nastrojowy akwen z Zamkiem na Wodzie uzupełnia sielankowy krajobraz okolicy.
Dodatkową atrakcją dla wszystkich odwiedzających Witaszyce, jest również prowadzone przez nas, muzeum Napoleona – to doskonałe miejsce, żeby jeszcze bardziej urozmaicić czas spędzony w naszym XVIII wiecznym dworze. Jest to jedyne muzeum w Polsce w całości poświęcone Epoce Napoleońskiej.

Pałac Witaszyce dzięki usytuowaniu przy trasie Koszalin - Poznań - Katowice (droga nr 11) jest doskonałym miejscem dla organizacji szkoleń, spotkań biznesowych, jak też bankietów firmowych i imprez integracyjnych.

W pobliżu Pałacu znajdują się: dworzec kolejowy, autobusowy. Dozorowane parkingi gwarantują bezpieczeństwo pojazdów.  Sale konferencyjne są w pełni wyposażone w: rzutniki folii, multimedialne, TV, radia, CD, video, dyktafony, bezprzewodowe nagłośnienie, flipcharty itp. W zależności od konfiguracji dysponujemy 88 miejscami noclegowymi. Sale konferencyjne 1×300 , 2×60 , 1×30 , 1×15 , 1×6 miejsc.


Rodzaj obiektu: Pałac

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Nie

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Jarocin

Miejsc na konferencje: 300

Z możliwością bankietu dla: 250

Z możliwością noclegu dla: 65


Konferencje