Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejHotel Restauracja Bachus

Hotel-Restauracja BACHUS

ul. Rynek 3
Pobiedziska 62-010

Tel. 61 8153 393

www.bachus-hotel.pl
hotel@bachus-hotel.pl
Zobacz na mapie

Więcej szczegółów

Wśród malowniczych kamieniczek pobiedziskiego Rynku mieszczą się Hotel i Restauracja Bachus. W przytulnych pokojach hotelowych oraz kameralnych wnętrzach restauracji znajdą Państwo miejsce na odpoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku. To, co nas wyróżnia to wyjątkowa, rodzinna atmosfera, serdeczność i życzliwość, z jaką traktujemy każdego naszego gościa. Dodatkowym atutem Hotelu Bachus jest jego lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Gniezna i Poznania.

Odwiedzając pobiedziski Rynek przejazdem zapraszamy Państwa do kameralnych i przytulnych wnętrz Restauracji Greckiej Bachus. Skosztujecie tu Państwo przede wszystkim specjałów kuchni greckiej, ale również międzynarodowej.

Restauracja Bachus dysponuje dwiema salami różnej wielkości: duża sala purpurowa na 50 osób, mała sala urządzona w stylu greckim na 25-30 osób.

We wnętrzach restauracji tworzy się wspaniała atmosfera dla spotkań rodzinnych i biznesowych. Funkcjonalnie urządzone sale doskonale nadają się na przyjęcia weselne, komunie, uroczyste obiady, bankiety firmowe, spotkania szkoleniowe.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Brak danych

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Brak danych

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Pobiedziska

Miejsc na konferencje: 50

Z możliwością bankietu dla: 50

Z możliwością noclegu dla: 26


Konferencje