Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejHotel Victoria

Hotel Victoria

ul. Łubowo 13
Łubowo 62-260

 
tel.: (61) 427 54 54

www.hotel-victoria.pl
reception@hotel-victoria.pl

Zobacz na mapie

Więcej szczegółów

„Hotel VICTORIA” zaprasza wszystkich podróżujących historycznym szlakiem piastowskim. Wystarczy zatrzymać się w miejscowowści Łubowo. Hotel znajduje się przy trasie Bydgoszcz - Gniezno - Poznań.
Budynek hotelowy, co zdarza się niezwykle rzadko w Polsce czaruje swym orientalnym stylem. Uwagę gości zwróci na pewno ekskluzywna restauracja, w której można posmakować nie tylko dań kuchni polskiej, ale i międzynarodowej. Pokoje hotelowe 1-2-3 osobowe gwarantują komfort i domową atmosferę. Każdy wyposarzony jest w łazienkę i telewizor.

W całym budynku jest możliwość bezpłatnego dostępu do internetu za pomocą Wi-Fi. Hotel dysponuje salą konferencyjną dla 100 osób. W trosce o gości hotelowych gwarantuje się również usługi pralnicze.

Na najwyższym profesjonalnym pozionie organizuje się imprezy okolicznościowe, zjazdy, spotkania, konference, wieczorki przy muzyce, bankiety, rauty i bale. Dla znajdujących się na trasie, a zdecydowanych na zatrzymanie grup turystycznych, przewidziana jest specjalna oferta. Godpodarze zadbali o bezpieczeństwo gości zmotoryzowanych, oddając do dyspozycji parking. Wystarczy raz zagościć w Hotelu „VICTORIA”, aby przekonać się o wysokiej jakości świadczonych usług.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Brak danych

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Brak danych

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Gniezno

Miejsc na konferencje: 100

Z możliwością bankietu dla: 130

Z możliwością noclegu dla: 60


Konferencje