Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejHotel Seven

Hotel Seven

ul. Częstochowska 77
Kalisz 62-800


tel/fax. (62) 764 43 43

www.hotelseven.pl
info@hotelseven.pl

Zobacz na mapie

Więcej szczegółów

Hotel Seven to nowoczesny trzygwiazdkowy obiekt hotelarski w Kaliszu. Usytuowany w centrum miasta w bliskiej odległości Starego Rynku.

Dogodna lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do Dworca PKP/PKS oraz centrum kulturalno-biznesowego miasta . W sąsiedztwie hotelu znajduje się rezerwat archeologiczny na Zawodziu oraz zalew wodny Szałe.

Hotel SEVEN oferuje 20 pokoi o nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrzach (w tym pokój dla osób niepełnosprawnych). Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę oraz telewizor. Łącznie posiadamy 40 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 oraz 3-osobowych. Pokój studio oraz niektóre pokoje 2-osobowe wyposażone są w łóżko małżeńskie.

Cały obiekt, w tym każdy pokój, został objęty bezpłatną usługą bezprzewodowego dostępu do Internetu WiFi. W hotelowym lobby znajduje się bar czynny 24h. Zmotoryzowanym Gościom hotelu zapewniamy monitorowany parking.

Dysponujemy przestronną salą konferencyjną dla około 40 osób. Sala wyposażona jest w bezprzewodowy dostęp do Internetu, ekran projekcyjny, flipchart oraz projektor multimedialny. Dla uczestników konferencji proponujemy kilka wariantów pakietów kawowych. Miła i profesjonalna obsługa przygotuje dla Państwa konferencje, szkolenie lub spotkanie biznesowe.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Brak danych

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Kalisz

Miejsc na konferencje: 40

Z możliwością bankietu dla: 40

Z możliwością noclegu dla: 40


Konferencje