Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejDo Państwa dyspozycji mamy 24 pokoje  jedno-, dwu-, i trzyosobowe z łazienkami o różnych standardach.Stylowe pokoje w ciepłych kolorach wyposażone są między innymi w TV, telefon i łącze internetowe.W naszej ofercie znajdują się również przestronne pokoje o podwyższonym standardzie. Są one dodatkowo wyposażone w odtwarzacz DVD oraz minibarek, w jednym z pokoi znajduje się wanna z hydromasażem. Posiadamy również klimatyzowany pokój z dwuosobową kabiną parową z wanną i hydromasażem.

W hotelu mieści się klimatyzowaną sala bankietowo – konferencyjna a także.bar do dyspozycji Gości. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się bezpłatny parking.

Sala bankietowo – konferencyjna znajdująca się w naszym hotelu jest znakomitym miejscem organizacji przyjęć okolicznościowych oraz spotkań biznesowych. Sala jest przestronna i mieści 90 osób, a wystrój wnętrza utrzymany jest w ciepłych kolorach.

Nasza oferta kulinarna opiera się na tradycyjnej polskiej kuchni i jest przygotowana przez kucharza z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki profesjonalnej obsłudze jesteśmy sprostać wymaganiom naszych Gości.

Sala bankietowo – konferencyjna została wyposażona w klimatyzację, profesjonalny system nagłaśniający, projektor multimedialny oraz łącze internetowe.

W sezonie letnim istnieje możliwość organizacji imprez w plenerze.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Tak

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Kalisz

Miejsc na konferencje: 90

Z możliwością bankietu dla: 90

Z możliwością noclegu dla: 55


Konferencje