Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejHotel Lazur

Hotel Restauracja Lazur***

ul. Kaliska 42
Nowe Skalmierzyce 63-460


tel.: (62) 762 91 04

www.lazurhotel.pl
hotel@lazur.pl

Zobacz na mapie

Więcej szczegółów

Hotel Lazur zlokalizowany w Nowych Skalmierzycach przy trasie łączącej Ostrów Wielkopolski z Kaliszem jest miejscem szczególnym. Nie co dzień zdarza się bowiem, aby marka Hotelu wiązała się ściśle z marką wykwintnego jedzenia. Hotel Lazur jest właśnie takim miejscem.

Dwie nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne Hotelu LAZUR mogą stać się znakomitym miejscem dla organizowanych przez Państwa firmę zebrań, spotkań i sympozjów. Dzięki przestronnym, jasnym wnętrzom, urządzonym w biznesowym stylu eksperci i uczestnicy poczują się komfortowo.

Hotel LAZUR dysponuje dwiema salami konferencyjnymi:
• mała (30 miejsc) – idealna w przypadku szkoleń dla pracowników firmy, a także biznesowych spotkań i prezentacji, konferencji prasowych oraz zebrań, organizowanych dla mniejszego grona słuchaczy.
• duża (80 miejsc) – wygodna sala konferencyjna o znakomitej akustyce, która zapewnia wszystkim słuchaczom doskonały odbiór dźwięku i obrazu z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Obie sale wyposażone są w markowy sprzęt multimedialny: rzutniki, laptopy i wysokiej jakości urządzenia nagłaśniające. Dzięki własnej restauracji zapewniamy posiłki oraz gorące i zimne napoje dla uczestników w czasie przerw. Uprzejma i sprawna obsługa sprawi, że Państwa goście zachowają miłe wspomnienia z konferencji.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Tak

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Kalisz

Miejsc na konferencje: 80

Z możliwością bankietu dla: 45

Z możliwością noclegu dla: 23


Konferencje