Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejŁazienki Chodzieskie Hotel Restauracja

Łazienki Chodzieskie S.C.

ul. Bulwar Łazienki Chodzieskie
Chodzież 64-800


Tel./fax: (67) 282 96 56

www.lazienkichodzieskie.pl
hotel@lazienkichodzieskie.pl

Zobacz na mapie

Więcej szczegółów

Hotel - Restauracja - Marina Łazienki Chodzieskie znajdują się przy największym z jezior, w zacisznym miejscu na obrzeżach miasta. Dysponujemy 12 pokojami wyposażonymi w łazienki, TV i darmowy dostęp do internetu Wi-Fi. Posiadamy komfortowy apartament składający się z dwóch niezależnych pomieszczeń, sypialni i pokoju wypoczynkowego. Dodatkową atrakcją apartamentu jest sauna i minisiłownia. Przy hotelu znajduje się dozorowany parking, a na plaży plac zabaw dla dzieci.
Wraz z noclegiem mają Państwo możliwość spróbowania dań polskiej i europejskiej kuchni, która nie tylko cieszy oczy, ale i podniebienie. W restauracji panuje wyjątkowa i przytulna atmosfera, której wyjątkowego nastroju dodaje kominek, ciepła kolorystyka wnętrz oraz widok na jezioro i panoramę Chodzieży.

Zapraszamy Państwa do organizowania szkoleń na Łazienkach Chodzieskich. Konferencje, spotkania firmowe, bankiety, narady to sytuacje, w których potrzebują Państwo ciszy, dyskrecji, wygody i fachowej obsługi. Takie komfortowe miejsce znajdą Państwo właśnie u nas. Posiadamy doskonale wyposażoną salę szkoleniową, zawierającą wszystkie niezbędne elementy wyposażenia multimedialnego.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Tak

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Tak

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Tak

Lokalizacja: Piła

Miejsc na konferencje: 80

Z możliwością bankietu dla: 150

Z możliwością noclegu dla: 50


Konferencje