Kategorie

Konferencje

Wyszukaj ofertę

Rodzaj obiektu:
Lokalizcja:
Szukam miejsca na konferencje dla:
Z możliwością bankietu dla:
Z możliwością noclegu dla:

WięcejHotel "Cieszymir" położony jest na leśnej polanie, wśród liściastych drzew. Obiekt ten jest ogrodzony i strzeżony. Na naszych gości czeka 16 pokoi jedno i dwuosobowych, wyposażonych w łazienki, telefon, TV i bezprzewodowy internet Wi-Fi. Posiadamy salę konferencyjną na 50 miejsc oraz salę restauracyjną na 100 miejsc.
W czasie swej wieloletniej działalności Hotel "Cieszymir" otrzymał wiele nagród i wyróżnień. W 1997 r. "Srebrny Widelec", w 1999 r. "Srebrny Klucz" a w 2002 r. "Złoty Klucz".
Bardzo istotnym faktem jest odpowiednie przygotowanie hotelu do ugoszczenia osób niepełnosprawnych. Ponadto prowadzimy zajęcia rekreacyjno-rehabilitacyjne, wśród których znajduje się m.in. konne przejazdy bryczkami, a także jazda w siodle. Hotel "Cieszymir" położony jest przy trasie E10 w połowie drogi między Bydgoszczą a Piłą w miejscowości Ruda.
Zapraszamy również do zwiedzania naszego małego zwierzyńca, w którym czekają na Państwa m.in. wielbłądy, konie, kuce, osiołek, owce i ptaki przydomowe. Hotel poprzez swoje idylliczne położenie oraz przepiekną otaczającą go naturę jest doskonałym miejscem dla organizacji rodzinnych imprez okolicznościowych, bankietów oraz spotkań biznesowych.


Rodzaj obiektu: Hotel

Sprzęt audiowizualny: Brak danych

Wifi: Tak

Klimatyzacja: Brak danych

Parking: Tak

Catering: Tak

Bar/restauracja: Tak

SPA/fitness: Nie

Lokalizacja: Piła

Miejsc na konferencje: 50

Z możliwością bankietu dla: 100

Z możliwością noclegu dla: 32


Konferencje